Diety

Przepisy na każdą okazję.

Re: Diety

Postprzez MissMayers » 03 lip 2009, 01:37

Mniam! Zimny, niebiański arbuz! :-) idealnie chłodzi podniebienie i najlepiej smakuje latem! A ilość kalorii ma pewnie wprost przeciwnie proporcjonalną do wartości smaku.
Spoiler: pokaż
http://www.youtube.com/user/NicoleMayers
<< Wchodzisz na własną odpowiedzialność!
MissMayers
Nawiedzony Romantyk
Nawiedzony Romantyk

Postprzez Binia » 30 gru 2009, 23:53

Nie jesteś sama Alexandra, ja mam tak samo. Próbuję się odchudzić od nie wiem kiedy i nic mi nie wychodzi. Co z tego że, raz w tygodniu jestem na sliłowni jak potem wcinam słodkie. Moja wola jest strasznie słaba. Co do pytania o arbuz to niewiele zaledwie 10 kalorii w 100 g.
Binia
Imperator ExLibris
Imperator ExLibris

Postprzez Alexsandra » 31 gru 2009, 00:06

Ostatnio w ogóle się załamałam. była u mnie kuzynka, z którą biegałam codziennie. Ja do tego miałam jeszcze chodzenie z buta do szkoły i z powrotem oraz treningi tenisa. Przez ten czas ona schudła 3 kilo, a ja nic ;/

Teraz postanowiłam, po świętach, nie jeść kolacji. Wytrzymałam tylko przez 2 dni;/
Zastanawiałam się czy do jakiegoś psychologa z tym nie iść, bo tak nie może być. Poza tym gdzieś czytałam, żeto, że się nie może schudnąć leży gdzieś w psychice.
"Ze wszystkiego, co napisano, to tylko miłuję, co ktoś pisze własną krwią. Zbyt długo dusza moja głodowała przy ich stole; nie jestem tak jak oni wyćwiczony w poznawaniu niczym w rozgryzaniu orzechów. Wolność miłuję i powietrze ponad rześką ziemią."
Alexsandra
Imperator ExLibris
Imperator ExLibris

Postprzez Tristan » 03 lut 2010, 20:37

Mam cudowną radę dla was. Nie gwarantuje super figury, ale ma potężną zaletę. Mniejsza tendencja do tycia i znacznie lepszy metabolizm!
Mianowicie przed posiłkiem (pół godziny, albo tuż przed) zjedzcie dwie łyżeczki błonnika i popijcie solidnie wodą. Blonnik coś tam ma, że wiąże tłuszcze itd itp więc to jedzenie nie idzie tak w tyłek. Ma też taką zaletę, że już po tym po kilku dniach znika problem z toaletą - dowód na poprawę przemiany materii.
T jak Tristan, T jak terrorysta
Tristan Zabójczy Terrorysta
Za tytuł serdecznie dziękuję Morwenie!
Słowo honoru, że zrobię wszystko by na niego zasłużyć.
Tristan
Administrator
Administrator
Imperator ExLibris
Imperator ExLibris

Postprzez Atma » 14 kwi 2010, 13:49

Z tym błonnikiem to dobra rada, można tez wypić szklankę wody by wypełnić rządek i nie dlatego by zagłuszyć głód, tylko jak wiadomo jeść należy nie do tzn pełności, że tak najedliśmy się i więcej nie możemy, tylko do uczucia sytości, woda nam ułatwi nie przejedzenie się. Oczywiście istnieje też stara dobra zasada nie jedzenia po godz 18.
Dusza świata
Atma
Imperator ExLibris
Imperator ExLibris

Postprzez Al » 21 kwi 2010, 03:22

U mnie niestety ta zasada z godziną 18.00 jest niemożliwa do spełnienia, gdyż często oznaczało by to rezygnację z 2-3 posiłków. Nie jestem rannym ptaszkiem, i w wekendy zdarza mi się chodzić spać prawie w południe, a wstawać około 18-19.
Wspaniałą rzeczą, którą warto jest używać podczas diety jest... piekarnik. I woda. Pozwala wyeliminować większość tłuszczu, oprócz tego zawartego już w produktach.
Zawsze gdy próbuję się odchudzać (średnio mi wychodzi to, głownie z powodu niestety małej ilości ruchu, zwłaszcza w zimie), nałogowo "piekarnikuję" ryby. Wrzucam czy to płaty typu mintaj, panga, czy też całe rybki takie jak pstrąg, dodaję odrobinę cebulki, jakieś przyprawy i piekę. Przyznam tylko, że czasami trudno znaleźć w sobie tyle samozaparcia - i zaraz niweczę wszystkie starania kupując po drodze z uczelni zapiekankę ;)
Źle się czuję ze swoją wagą - i chciałabym spaść tak z 5-10kg, ale... może na wiosnę/w lecie się uda? Na razie wymieniam czekoladę na jogurty, ciasteczka na owoce, i gdy muszę dostać się gdzieś bliżej, np. 2 przystanki tramwajem, staram się używać do tego nóg. Zmian w wadze nie ma, ale przynajmniej mam czystsze sumienie. :)
Powoli tworzony chomik z fanfiction - zapraszam: al-collection
Al
Imperator ExLibris
Imperator ExLibris

Postprzez Luelle » 22 kwi 2010, 20:52

Jeżeli któraś z Was chciałaby schudnąć to przetestowałam bardzo dobrą dietę. Sama schudłam na niej 10 kg i czuję się świetnie. Niestety potrzeba do nie dużo samozaparcia i wytrwałości, gdyż jest bardzo monotonna i zajęła mi ponad 2 miesiące. Dieta o której mówię to dieta proteinowa (Protal) dr Dukana. Książkę na temat tej diety można kupić w Empiku, kosztuje ok. 20 zł.
Wszystkim odchudzającym życzę powodzenia. :)
"Skrwawione ręce, opalone skrzydła -
Anioł usłyszał - "Odejdź! nic nie wskórasz."
I już nie błyszczą srebrne w słońcu pióra,
Lecz czarna wstaje przeciw chmurze chmura..."
(Maria Pawlikowska - Jasnorzewska)

Lady in black ]:P
Luelle
Administrator
Administrator
Imperator ExLibris
Imperator ExLibris

Poprzednia strona