Poszukuję bety...

Beta potrzebna od zaraz!

Moderator: Matylda

Re: Poszukuję bety...

Postprzez Chibi » 01 wrz 2012, 16:35

Witam,
Poszukuje bety na pełen etat, zabrałam sie za tłumaczenie ficku Snape metors Harry. Bardzo przyjazny i uroczy tekst, hmmm to znaczy był ... nim sie za niego nie zabrałam. Przyznam sie szczerze że język polski całkowicie mnie przerósł, moje tłumaczenie jest prawie tak gramatyczne jak by to robił Google translator. Jednak mimo wszytko chciała bym nad nim popracować, potrzebuje by ktoś poświecił trochę czasu poprawiając i tłumacząc mi główne błędy, a ja obiecuje przykładać sie do pracy i zrobię wszystko by z rozdziału na rozdział odciążyć betę, robiąc mniej błędów. Myślę jednak że to nie będzie lekkie zadanie, stad tez chciała bym nawiązać z betą jakąś większą współprace, niestety urodziłam sie pozbawiona talentu do pisania <nadal myślę że po prostu cały od rodziców zabrała go siostra- wredna Triss <zle> > i muszę sobie jakoś z tym radzić.
Jeżeli chodzi o tekst ma troszkę rozdziałów - 21 jest skończony więcej informacji chciałabym już podać osobie chętnej do współpracy. Cóż to będzie nasza wilka tajemnica! Haha

Mimo iż będę ciężkim wyzwaniem, liczę że ktoś sie zgłosi i pomoże stworzyć coś naprawdę fajnego.
serdecznie pozdrawiam,
Chibi

ps. namiętnie wyczekuje chętnego :(
"Za te wszystkie męki, jakie przez ciebie przeszłam, zrobię z ciebie najlepiej wyglądające zwłoki na świecie!"
Chibi
Moderator
Moderator
Imperator ExLibris
Imperator ExLibris

Postprzez psota » 13 wrz 2012, 21:30

Poszukuję bety do drobnej miniaturki... z góry zapowiadam, że tekst jest lekki, raczej oparty na dialogach i wymaga korekty przecinków oraz wyłapania ewentualnych literówek. Słowem nic nadzwyczajnego i trudnego. Całość oparta na fandomie HP.

Pozdrawiam
Psota
psota
Administrator
Administrator
Imperator ExLibris
Imperator ExLibris

Postprzez Luelle » 04 paź 2012, 10:58

Mam ostatnio sporo wolnego czasu i kilka tekstów do dokończenia, więc poszukuję bety na stałe, coby nie szukać do każdego rozdziału osobno :)
Pozdrawiam,
Lu
"Skrwawione ręce, opalone skrzydła -
Anioł usłyszał - "Odejdź! nic nie wskórasz."
I już nie błyszczą srebrne w słońcu pióra,
Lecz czarna wstaje przeciw chmurze chmura..."
(Maria Pawlikowska - Jasnorzewska)

Lady in black ]:P
Luelle
Administrator
Administrator
Imperator ExLibris
Imperator ExLibris

Postprzez Kostucha » 12 mar 2013, 19:01

Zebrałam się w sobie i postanowiłam jednak napisać :) Szukam bety do opowiadania Liliumare. Kogoś, kto spojrzy na tekst świeżym okiem i poprawi moje techniczne potknięcia, tak, żeby dało się go czytać. Ostrzegam, że tekstu jest już dużo, a jeszcze końca nie widać, więc na razie szukam kogoś do części III i ew. zerknięcia na dwie pierwsze części. Pomysł zainspirowany hp, ale nie jest to fandom. Czekam na wiadomości ;)

Pozdrowionka
Przez noc droga do świtania - Przez wątpienie do poznania - Przez błądzenie do mądrości - Przez śmierć do nieśmiertelności.
Kostucha
Przejściowy Pokój
Przejściowy Pokój

Postprzez Anne » 16 mar 2013, 19:39

Poszukuję stałej bety do bloga http://rise-of-the-guardians.blogspot.com/ . Blog zawiera łącznie z prologiem, siedem postów. Beta, którego poszukuję, powinien sprawdzać i poprawiać błędy interpunkcyjne, czasem doradzić jakiego wyraz można by było wpisać w tekst. Jeśli uważałby że jakiś wyraz by lepiej pasował od tego, którego użyję powinien ze mną to skonsultować. Powinien również służyć radą, jak coś opisać. Opowiadanie jest na podstawie filmu, więc to się może często zdarzać. Zainteresowanych proszę o kontakt na GG:38641756

Nieaktualne
Anne

Poszukuję bety

Postprzez stregabianca » 16 wrz 2013, 07:30

Poszukuję bety na pełny etat. Wymagane poczucie humoru, skłonność do eksperymentów i święta cierpliwość do dzikich pomysłów autorki. Przydałaby się też odwaga, naprawdę dużo odwagi, może nawet jakaś zbroja z literek i słowników, którymi waliłaby mnie co jakiś czas po głowie.
Robię z reguły błędy stylistyczne i literówki. Bardzo potrzebuję mądrego doradcy z którym będę mogła przedyskutować tekst. Obiecuję przemyśleć każdą uwagę i komentarz. Piszę głownie komedie, zarówno współczesne jak i fantasy.
,,Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe”
Kontakt: GG- 41670745
e- mail : stregabianca7@wp.pl
stregabianca

Postprzez rurencja93 » 13 mar 2014, 21:47

Witam, szukam bety do mojego opowiadania w fandomie Hp. Jest to historia Lucjusza i Narcyzy.Trochę namieszałam w fabule, i już sama nie łapię...;p Fakt jest częściowo niekanoniczne, ale i tak parę rzeczy mi nie pasuje...
RATING: PG 13
GATUNEK: GENERAL
Mam więcej części niż to co na forum, niezbetowane czekają na pomoc.

rose.slytherin@onet.pl
[...] niewiele rzeczy ma na człowieka tak wielki wpływ jak pierwsza książka, która od razu trafia do jego serca.
"Cień wiatru" Carlos Ruiz Zafón

Znikam na jakiś czas, matura już niedługo....

"Przeznaczeniem inteligentnego człowieka jest samotność."
Tadeusz Konwicki
rurencja93
Nektar Młodości
Nektar Młodości

Postprzez Alexsandra » 02 wrz 2014, 02:14

Poszukuję bety, można powiedzieć, że prawie na stałe, bo trochę tego mam. Mianowicie, zabrałam się za tłumaczenie ff z LoTRa. W głównej mierze friendship, family, humor, angst czasami. Są to drabble do 400 słów. Potrzebuję kogoś, kto mi sprawdzi czy to co stworzyłam chociaż leżało koło języka polskiego oraz czy dobrze to przetłumaczyłam. Tekstów mam 96. Na tę chwilę mam przełożone dwa po ok 200 słów. Przyjmę nawet pojedynczą pomoc! Tzn. sprawdzenie mi jednego, dwóch tekstów.
"Ze wszystkiego, co napisano, to tylko miłuję, co ktoś pisze własną krwią. Zbyt długo dusza moja głodowała przy ich stole; nie jestem tak jak oni wyćwiczony w poznawaniu niczym w rozgryzaniu orzechów. Wolność miłuję i powietrze ponad rześką ziemią."
Alexsandra
Imperator ExLibris
Imperator ExLibris

Postprzez Nigra » 01 gru 2015, 23:16

Szukam bety, która podjęłaby się współpracy ze mną przy dokończeniu "If You are Prepared". Zależy mi głównie na sprawdzeniu błędów interpunkcyjnych i stylistycznych, a znajomość angielskiego nie jest wymagana. Chciałabym także, żeby ewentualnie osoba, która (mam nadzieję) się zgłosi sprawdziła również wstawione już rozdziały, które nie były wcześniej betowane.
Więc? Ktoś? Ktokolwiek? Plisssssss :D
Nigr.
If You Are Prepared jest w trakcie tłumaczenia!
Nigra
Nektar Młodości
Nektar Młodości

Poprzednia strona

Powrót do Targowisko Bet